McDonald`s - Ataşehir

McDonald`s zincirlerinin Türkiye şubelerinin mimari açıdan yenilendiği süreçte, Lizera Lighting, McDonald`s ın Ataşehir şubesinin baştan aşağı aydınlatmasını özel üretimiyle tamamlandı.

Figaro

Lizera Lighting Alena özel LED serisi, farklı metrekarelerde ürün odaklı kuyumculuk mağazalarında doğru aydınlatmayla pırıl pırıl vitrinler yaratırken mağaza içi mekanda da alışveriş deneyimini keyifli hale getiriyor.

Mioro

Kuyum sektörünün tanınmış markalarından Mioro'nun konsept mağazası Lizera Lighting tarafından geliştirilip üretilen Alena ve Lotus serisi LED armatürler ile baştan aşağı yenilendi. Özel tasarım tavan aydınlatmasına yönelik sunulan estetik çözümler ile mağazada ürünler göz alıcı bir sunumla sergilenirken doğru aydınlatmayla modern bir ambians yaratılmasına özen gösterildi.

Mer's Gümüş

Günümüzde yeni alışveriş alışkanlıklarını şekillendiren AVM konseptine yönelik aydınlatma tasarımları son LED teknolojileri ışığında hızla ilerleme kaydediyor. Bu bilgiden yola çıkarak takı tasarımında önde gelen markalardan biri olan Mer's Gümüş'ün aydınlatma projesi Lizera Lighting tarafından gerçekleştirildi.

Asta Mobilya

Geniş metrekareler ve tavan yüksekliğinin göze çarptığı gösterişli showroom ve mağazalarda temel aydınlatma ilkerinden yola çıkılarak yapılan dekoratif tasarımlarla yüz güldüren sonuçlar alınıyor. Lizera Lighting tarafından dizayn edilen özel üretim Omega serisine ait LED armatürlerle mobilya ve dekoratif eşya mağazası Asta yepyeni bir görünüme büründü. Mağazanın vitrin , iç alan ve asma katına özel aydınlatma çözümleri sağlandı.

Kasap Döner

Konsept restoranlar için aydınlatma tasarımı ve armatür üretimi yapan Lizera Lighting, Kasap Döner şube aydınlatma proje çalışmalarını üstlendi. Fedora ray armatür seri ürünlerinin kullanıldığı projede işlevsellik ve dekoratiflik ön planda tutuldu.

Edip Saat

Mağaza vitrin aydınlatmalarına özel olarak dizayn edilip, üretilen Alena Serisi armatürler ile Bakırköy'de yer alan köklü saat mağazası Edip Saat'in vitrin aydınlatması Lizera Lighting tarafından yeniden tasarlandı.

TüvTürk Genel Müdürlük

Toplantı ve çalışma alanları genel aydınlatma projesi kapsamında TüvTürk Genel Müdürlük binası baştan sona Lizera Lighting Edori Serisi LED panel ürünlerle yenilendi. Ofis ortamında göz konforunu sağlayan doğru aydınlatma prensibinden hareketle aydınlatma tasarımı yapıldı.

Sport Works Mağazası

AVM'lerde yer alan büyük ölçekli mağazalara aydınlatma armatürü üretip tasarlayan Lizera Lighting Sport Works mağazalarının aydınlatma tasarımını üstlendi. Projede, mağaza ve mağaza vitrinleri aydınlatmalarında tercih edilen Lizera Lighting Fedora Serisi ray spotlar ile 360 derece dönebilme kabiliyetiyle dikkat çeken Luna Serisi armatürler kullanıldı. 

Muzaffer Caha

Muzaffer Çaha özel tasarım erkek giyim mağazası yenilenen mekan aydınlatma tasarımı Lizera Lighting Fedora Serisi ray spotlarla yapıldı. Dekoratif mağaza konseptlerinde ray spotlarla etkileyici sonuçlar alınıyor.

Asta Deri Kumaş

Dekoratif ev tekstili ürünlerinin satıldığı Asta Deri Kumaş mağazası Lizera Lighting tarafından aydınlatıldı. Mağazanın gereksinimleri ve konsepti doğrultusunda markanın Edori ve Luna serilerinden armatürler kullanıldı.

Fer Otel Aydınlatma Projesi

Fer Otel Aydınlatma Projesi

Mar Yapı Satış Ofis ve Showroom Aydınlatması

Mar Yapı Satış Ofis ve Showroom Aydınlatması

Ador Kuyumculuk

Ador Kuyumculuk

Altınbaş Kuyumculuk

Altınbaş Kuyumculuk

>